Galerie

13.12.2019

13 grudnia odwidził nasze przeszkolaki długo oczekiwany gość -  święty Mikołaj. Dzieci z radością przywitały gościa, zaprezentowały przygotowane piosenki i wierszyki, rozwiązywały świąteczne zagadki oraz razem z Mikołajem świetnie się bawiły. Nie było również zaskoczeniem, że wszystkie przedszkolaki otrzymały od Mikołaja prezenty.

28.11.2019

28 listopada przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. "Wartościowe zwiarzaki" opowiadające o poszukiwaniu przyjaciela. Dzieci poznały wartość prawdziwej przyjaźni i świetnie się bawiły podczas oglądania teatrzyku.

21.11.2019

21 listopada odchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Życzliwości. Wszystkie dzieci spotkały się, by dzielić się radością podczas wspólnego świętowania, razem bawiliśmy się śpiewając piosenki, tańcząc oraz okazując sobie same pozytywne uczucia. Dzieci w swoich grupach określały, co to znaczy być życzliwym i dzieliły się swoimi propozycjami. Podczas uroczystości odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Order życzliwości”, na który napłynęło wiele ciekawych prac. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Ponadto wszystkie przedszkolaki otrzymały przypinki z okazji dnia Dnia Życzliwości.

8.11.2019

Przedszkolaki pamiętają o Święcie Niepodległości. Chcąc je uczcić dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych odświętnie ubrane w barwy biało – czerwone, z przypiętymi kotylionami oraz własnoręcznie wykonanymi flagami spotkały się by wspólnie odśpiewać Hymn Polski.