Mecz: Żabki kontra Słonka

zdjęcie pamiątkowe

Dnia 10 czerwca na murawie naszego przedszkola odbył się długo wyczekiwany mecz. Piłkarze w składzie drużyna Żabek: Piotr, Jaś, Wojtek i Michał oraz drużyna Słonek: Łukasz, Jurek, Adam i Dominik wyszli do meczu przy muzyce z Ligii Mistrzów, aby powitać sędziego spotkania Pana Krzysztofa Latosa. Kibice obu drużyn przygotowani byli fenomenalnie i pojawiły się nawet pompony oraz hasła dopingujące! Mecz przebiegał bardzo dynamicznie i nawet pojawiły się dwie żółte kartki dla drużyny Słonek. Wspomniana drużyna okazała się lepsza od przeciwników i po pierwszej połowie prowadziła 1:0. W drugiej połowie piłkarze Żabek starali się strzelić gola kontaktowego, ale niestety im się nie udało, a Adam wykorzystując moment nieuwagi strzelił drugą bramkę spotkania, czym poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Na zakończenie piłkarze zwycięskiej drużyny otrzymali medale, natomiast Żabki otrzymały pamiątkowe przypinki. Zwieńczeniem meczu było wspólne zdjęcie obu drużyn i naszego niezawodnego arbitra. Gratulujemy zwycięskiej drużynie Słonek!